MÍSTO PRO VAŠE RECENZE

Datum: 28.01.2020

Vložil: DennisCAM

Titulek: News 2020

[/url]

Datum: 18.01.2020

Vložil: xxgyyicnp

Titulek: спасибо интересное чтиво

вполне себе годнота

Datum: 18.01.2020

Vložil: скачать гдз на телефон нокиа

Titulek: скачать гдз на телефон нокиа

Greetings from Idaho! I'm bored to tears at work so I decided to check out your site on my iphone during lunch break. I enjoy the information you provide here and can't wait to take a look when I get home. I'm amazed at how quick your blog loaded on my phone .. I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, fantastic site!| а

Datum: 16.01.2020

Vložil: BettythoLi

Titulek: Own Your Own Credit Business

Normally, online companies reserve such grants with regard to founders and very key individuals. What happens when you keep a mirror and reflect the light perfect? Counselors can charge up to 120 dollars for a session.

Datum: 09.01.2020

Vložil: chackorilk

Titulek: Druhé občanství a rezidentura investicemi!

Druhé občanství a rezidentura investicemi! Krátké termíny, oficiální programy, kompletní servis. Grenada, Malta, Portugalsko, Vanuatu, USA atd.
Prostě jdi na [url=right-invest.com]right-invest.com[/url]!

Datum: 10.10.2019

Vložil: Helentrupe

Titulek: XEvil může zlomit jakoukoliv Kaptchu...

Zdraví.

Where I can download XEvil for free on your website?
Mám informace od vaší podpory. XEvil je opravdu nejlepší program pro captcha řešení, ale já potřebuju nejnovější verzi.

Dík.

Datum: 04.11.2012

Vložil: Hana Veselá

Titulek: VELMI SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK !

Firma MILAN JUROVATÝ nám renovovala dům a prováděla u nás tyto práce: zateplení půdy, snížení stropů sádrokartony v místnostech, vystavění nových příček, nové dlažby v pokojích, obklady a dlažby v koupelnách, na naše přání i výmalbu pokojů... Jsme velice spokojeni, odvádí skvělou, precizní práci a v dohodnutém termínu. Po skončení námi požadovaných oprav, firma MILAN JUROVATÝ, nám předala objekt v naprosté čistotě a my mohli už jen nastěhovat nábytek. I s tím nám nakonec pomohli! Všem tuto firmu velice doporučujeme !!! Seriózní jednání, vstřícnost, pracovitost a hlavně spolehlivost !!! Vše bylo tak, jak jsme se dohodli. A to, v dnešní době, můžeme být šťastni, když takovou firmu najdeme ! Určitě Vašich služeb v budoucnu ještě využijeme a přejeme Vám hodně spokojených zákazníků!

Záznamy: 1 - 7 ze 7

Přidat nový příspěvek